تبلیغات
نیک فیس وبلاگی برای دانلود جدیدترین ها - لاشه یك حیوان عجیب الخلقه در مشگین شهر پیدا شد + تصویر
نیک فیس وبلاگی برای دانلود جدیدترین ها
بروزترین وبلاگ دانلود موزیک های ایرانی

لاشه یك حیوان عجیب الخلقه در مشگین شهر پیدا شد + تصویر

این لاشه بسیار شبیه نسل منقرض دایناسورها و پرندگان گوشتخوار ماقبل تاریخ است، بر اساس تحقیقات علمی آخرین نسل دایناسورهای پرنده موسوم به 'تی ركس یا دایناسور ستمگر مربوط به دوره 'كرتاسه' در 65 میلیون سال پیش می باشد.

لاشه یك حیوان عجیب الخلقه و شبیه موجودات ماقبل تاریخ در حوالی روستای آق بولاغ از توابع شهرستان مشگین شهر كشف شد.

به گزارش سایت خبری دولت؛ لاشه این حیوان كه بیشتر شبیه پرندگان گوشتخوار فیلم های علمی، تخیلی ( از نسل دایناسورهای پرنده ) می باشد توسط تنی چند از اهالی این روستا كشف شده است. لاشه این جانور تقریباً سالم بوده و شاهدان عینی حتی احتمال می دهند كه تنها چند روز از مرگ این حیوان گذشته باشد.

این گزارش حاكیست كه یكی از اهالی این روستا لاشه این جانور را پنهان ساخته و ماموران محیط زیست مشگین شهر در تلاش برای دست یابی به این لاشه می باشند. برخی از روستاییان می گویند لاشه این حیوان را از نزدیك مشاهده كرده اند و احتمال می دهند كه این جانور در غاری در نزدیكی روستا می زیسته است.

مسوول و چند نفر از ماموران حفاظت محیط زیست مشگین شهر به این روستا مراجعه كرده و ادعاهای چندین نفر از روستاییان را مبنی بر مشاهده این جانور عجیب را استماع كرده اند. آنها همچنین به محل كشف این جانور مراجعه و شاهد آثاری از كشف شدن چنین موجودی در غار مورد اشاره روستاییان بوده اند. همچنین عكسی كه یكی از روستاییان از لاشه این حیوان گرفته، بدست آمده است. مقام های محلی در شهرستان برای اطلاع از صحت و سقم این ماجرا بسیج شده اند.

این لاشه بسیار شبیه نسل منقرض دایناسورها و پرندگان گوشتخوار ماقبل تاریخ است، بر اساس تحقیقات علمی آخرین نسل دایناسورهای پرنده موسوم به 'تی ركس  یا دایناسور ستمگر مربوط به دوره 'كرتاسه' در 65 میلیون سال پیش می باشد.

آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا سایت را پسندیدید؟؟؟؟؟؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ